Serwis informacyjny

Natala FMSłuchacie właśnie radia Natala FM. Mamy poniedziałkowy słoneczny poranek, godzina 10:00, a więc czas zacząć przegląd najważniejszych wiadomości minionego weekendu.

Jak podają lokalne media, w ubiegły piątek doszło do pierwszego dłuższego kryzysu u Natalki w przedszkolu. Z przeprowadzonych rozmów z opiekunkami Natalki wynika, że dopiero teraz dziewczynka zdała sobie sprawę o wkroczeniu na wyższy poziom samodzielności i musi minąć trochę czasu aby mała przedszkolanka zdołała sobie wszystko poukładać w główce. Natalko trzymaj się, jesteśmy z Tobą.

W sobotę w miejscowości Skierkowizna w pięknym drewnianym kościele odbył się sakrament Chrztu Świętego Jasia T. Wśród zaproszonych gości znaleźli się wszyscy najbliżsi przedstawiciele rodziny wraz z seniorami i juniorkami rodu. Główny bohater uroczystości przyjął to niezwykłe wydarzenie wyjątkowo spokojnie i cicho. Przez całą mszę świętą zachowywał się nienagannie napawając rodziców dumą. Po mszy świętej rodzina wraz z gośćmi przeniosła się do pobliskiego rancza gdzie z dala od kamer reporterów odbyła się druga, biesiadna część uroczystości.

Pani Janina O. ze wsi Kaki Mroczki może pochwalić się w tym roku pięknymi plonami wyhodowanymi w przydomowym ogródku. Podczas weekendowej wizyty rodziny zebrała zasłużone gratulacje za niesamowicie obfite zbiory pysznych pomidorków koktajlowych, ogórków gruntowych i chrupiących marchewek. Redakcja radia winszuje rodzinie takiej gospodyni a Pani Janinie życzy dalszych sukcesów w ogródku jak również poza nim .

W niedzielę, przy ciastach i owocach, doszło do spotkania dwóch lokalnych, szanowanych biznesmenów – Dariusza M. i Krzysztofa T. Panowie żywo dyskutowali o planowanej nowej inwestycji, która podobno ma dotyczyć zakupu niszczejącego budynku po dawnej szkole podstawowej i zamienienia go w nowy obiekt o nieznanym jeszcze przeznaczeniu. Natala FM będzie bacznie śledzić kolejne poczynienia w tej sprawie o czym oczywiście na bieżąco będziemy informować słuchaczy.

A teraz na dalszą dobrą kontynuację dnia zapraszamy do nucenia pod nosem wiekowego szlagieru z polskich lasów – „Jesteśmy jagódki, czarne jagódki”.

1 Komentarz

  • to się dzieje 🙂

Chcesz coś powiedzieć, śmiało, zostaw komentarz :)