Lip 6, 2012 - Natalka, Rodzinka    1 Komentarz

Czas robi fruuuuuuu

Ale ten zegar zmian szybko tyka. Już jutro będę miała 9 miesięcy.

Gdzie te czasy kiedy wołali do mnie „…jaka śliczna perełka” albo „…jaka słodka kruszynka„. Ach, to były dni. Błogie leżenie i patrzenie w sufit. Tak to było 9 miesięcy temu.

A skoro już podróżujemy w czasie to cofnijmy się jeszcze o kolejne 9 miesięcy. I wiecie co ujrzymy? Tak, tak  moich rodziców w górach na nartach w Szczyrku. Jak mi tato opowiadał, to tam się wszystko zaczęło. Zresztą widać na fotce, że niewiniątka coś skrywają.

A teraz… Teraz to wołają „…jaki ładny chłopczyk” lub osoby bardziej spostrzegawcze „…jaka duża pannica” no i zamiast sufitu cały świat do poznania. Wszyscy ode mnie oczekują, że dalej będę rosła i spełniała oczekiwania. I dobrze. Bo z każdym dniem jestem coraz bardziej ciekawska i więcej mogę. Jak mówi mamusia – szaleństwo. Parafrazując słowa nieznanej mi piosenki – „Cała naprzód ku nowej przygodzie

1 Komentarz

  • Niestety ten zegar tyka szybko dla wszystkich więc rośnij szybciutko Słonko , zdobywaj nowe umiejętności i zachwycaj nas swoja mądrością aż pewnego dnia usłyszymy „i co ja tutaj robię…”

Chcesz coś powiedzieć, śmiało, zostaw komentarz :)