Gru 24, 2016 - Natalka    1 Komentarz

Życzenia Świąteczne

Nasze życie toczy się w nieustannym ruchu. Zawsze gdzieś jest nam śpieszno i pędzimy na złamanie karku aby tylko zdążyć na czas. Tato rano pogania mnie bym szybciej jadła śniadanie bo znowu będziemy biegli na autobus do przedszkola. Po pracy, mama w drodze powrotnej do domu pogania mnie bo ma ciężkie siatki w rękach i brak sił oraz czasu na przystanki by kontemplować otoczenie. Zawsze mam się szybciej ubierać, szybko zasypiać, szybko bawić, myć, sprzątać, kąpać, skakać, sikać, rozbierać. STOP. STOP. STOP. Zwolnijmy trochę. Wrzućmy na luz. Niech życie przez chwilę potoczy się na jałowym biegu…

….i tego właśnie życzę Wam wszystkim na Święta. Znajdźmy przycisk STOP i pozwólmy by czas stanął w miejscu. Zostawmy pośpiech i teraźniejszość za drzwiami. Powoli, nieśpiesznie, usiądźmy do wigilijnego stołu i radujmy się chwilami w rodzinnym gronie aż do przesytu. Przez ten krótki okres bądźmy sobą, tu i teraz, znajdźmy czas na to co tak naprawdę jest najważniejsze – rodzinę i jej szczęście.       

 

1 Komentarz

  • dziadek trochę się pomylił, bo komentarz do ” życzeń świątecznych” wpisał w temacie choinka, przepraszam. To wszystko przez pospiech.

Chcesz coś powiedzieć, śmiało, zostaw komentarz :)