Sty 20, 2019 - Natalka    2 komentarze

Dzień Babci i Dziadka

To był prawdziwy maraton odwiedzin. Z okazji nadchodzących dni dziadków, w weekend, złożyłam awansem wizyty wszystkim babciom i wszystkim dziadkom jakich posiadam. Dla każdego miałam mały prezencik, całusa i przytulasa. Z życzeniami poszło mi średnio. Niby wiedziałam co trzeba zrobić, ale jak przyszło co do czego to język wiązł mi w gardle, stałam na baczność jak słup soli i czekałam na koniec świata. Z opresji ratowali mnie dziadkowie, którzy przejmowali inicjatywę odbierając upominek i szybko obracając moje roztargnienie w żart. Z ogólnego przeglądu solenizantów należy stwierdzić, że każdemu z dziadków coś dolega na zdrowiu, ale nie dają się chorobom. Dzielnie i z humorem znoszą swoje dolegliwości. A rozpieszczanie i tuczenie słodyczami mają opanowane do perfekcji. Nawet mamie i tacie oberwało się słodkim rikoszetem i herbatką.

Kochana Babciu i Kochany Dziadku niech uśmiech i zdrowie zawsze jak wierny piesek towarzyszy Wam podczas spaceru alejkami życia. Z gorącymi uściskami. Wnuczka Natalka!!!

     

2 komentarze

  • Kochana Natalko, dziękuję, że jesteś i za piękną piosenkę , którą śpiewałyście razem z Juleczką. To był najważniejszy prezent dla mnie – bo taki od Was samych…od serca!!!!!!!!!!!

  • Jestem bardzo szczęśliwy , że także odwiedziłaś dziadka, może nie śpiewałaś ale za to zrobiłaś pokaz tańca.Zdjęcie powiesiłem w przedpokoju.

Chcesz coś powiedzieć, śmiało, zostaw komentarz :)